OFICJALNIE: Podolski odchodzi z Vissel Kobe

OFICJALNIE: Podolski odchodzi z Vissel Kobe fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Vissel Kobe

Vissel Kobe opublikowało komunikat informujący o rozstaniu z Lukasem Podolskim.

Odejście 34-letniego napastnika z japońskiego zespołu było przesądzone od dawna, ale dopiero teraz zostało to potwierdzone przez klub z Kobe. Umowa Podolskiego wygasa 31 stycznia i na pewno nie zostanie przedłużona.

130-krotny reprezentant Niemiec trafił do Vissel w 2017 roku z Galatasaray. Od tamtej pory rozegrał 60 spotkań w jego barwach, notując 17 trafień oraz 12 asyst. Jego bilans z sezonu 2019 japońskiej ekstraklasy to 13 występów, pięć bramek i cztery ostatnie podania. Niemiec grywał na różnych pozycjach, w tym na skrzydle i jako cofnięty napastnik.

Ekipa z Kobe zakończyła rozgrywki na ósmym miejscu w tabeli, a do tego sięgnęła po Puchar Japonii.

Wkrótce powinno wyjaśnić się, dokąd uda się Podolski. Niemiec ma na stole sporo propozycji z różnych zakątków świata. Niedawno pojawiało się wiele informacji na temat jego transferu do Górnika Zabrze. Swego czasu atakujący zapowiadał, że chciałby zagrać na koniec kariery w drużynie z województwa śląskiego, ale jego przenosiny do niej już teraz są mało prawdopodobne.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy