OFICJALNIE: Pogoń Szczecin się wzmacnia. Dwa przedwczesne powroty z wypożyczeń

OFICJALNIE: Pogoń Szczecin się wzmacnia. Dwa przedwczesne powroty z wypożyczeń
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Skra Częstochowa

Pogoń Szczecin uznała, że pomoc Huberta Sadowskiego oraz Kacpra Łukasiaka w dalszej części sezonu się jej przyda. W związku z tym doszło do skrócenia wypożyczeń obu piłkarzy ze Skry Częstochowa.

Nim wystartował sezon, zapadła decyzja o oddaniu stopera i ofensywnego pomocnika do przedstawiciela I ligi. W obu przypadkach nie zawarto opcji lub przymusu wykupu.

Hubert Sadowski, czyli nominalny defensor, początkowo oglądał grę kolegów z ławki rezerwowych. Ostatecznie dostał jednak szansę występu w trzech spotkaniach.

Jeśli chodzi o Kacpra Łukasiaka, gracz środka pola wybiegał na boiska łącznie 13 razy, nierzadko w podstawowym składzie.

Dzisiaj Skra Częstochowa poinformowała, że Konrad Gerega nie będzie mógł dłużej korzystać ze wspomnianych piłkarzy. Ich wypożyczenia zostały skrócone na wyraźną prośbę Pogoni Szczecin.

„Portowcy” w rundzie jesiennej robili wszystko, aby wskoczyć do pierwszej trójki. Ostatecznie uplasowali się na czwartej pozycji.

Niewykluczone, że w dalszej walce pomogą 22-latek oraz 19-latek, czyli wychowankowie klubu. Wiele w tej sprawie będzie zależeć od ich dyspozycji w trakcie przygotowań do drugiej części rozgrywek.

Obaj debiut w pierwszym zespole mają jeszcze przed sobą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy