OFICJALNIE: Polaček w Lewskim Sofia

OFICJALNIE: Polaček w Lewskim Sofia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lewski Sofia

Martin Polaček dołączy do Lewskiego Sofia.

28-latek trafi do Lewskiego Sofia z Mlady Boleslav na zasadzie wolnego transferu. Bramkarz najpierw przeszedł testy medyczne, po czym związał się z nowym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku.

Polaček swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w FC Brno, by następnie przenieść się do Dunajskiej Strady. Od 2013 roku bronił barw Slovana Bratysława, skąd w 2015 roku przeprowadził się do Zagłębia Lubin.

Na boiskach Lotto Ekstraklasy rozegrał łącznie 77 spotkań. W 25 z nich udało mu się zachować czyste konto.

Warto dodać, że golkiper ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Słowacji. Miało to miejsce w listopadzie w spotkaniu przeciwko Ukrainie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy