OFICJALNIE: Polaček w Lewskim Sofia

OFICJALNIE: Polaček w Lewskim Sofia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lewski Sofia

Martin Polaček dołączy do Lewskiego Sofia.

28-latek trafi do Lewskiego Sofia z Mlady Boleslav na zasadzie wolnego transferu. Bramkarz najpierw przeszedł testy medyczne, po czym związał się z nowym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2021 roku.

Polaček swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w FC Brno, by następnie przenieść się do Dunajskiej Strady. Od 2013 roku bronił barw Slovana Bratysława, skąd w 2015 roku przeprowadził się do Zagłębia Lubin.

Na boiskach Lotto Ekstraklasy rozegrał łącznie 77 spotkań. W 25 z nich udało mu się zachować czyste konto.

Warto dodać, że golkiper ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Słowacji. Miało to miejsce w listopadzie w spotkaniu przeciwko Ukrainie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN utrzymał zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN utrzymał zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy