OFICJALNIE: Polscy arbitrzy sędziują w Lidze Europy

OFICJALNIE: Polscy arbitrzy sędziują w Lidze Europy fot. charnsitr / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA poinformowała o wyborze sędziów na mecze czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. W gronie wyróżnionych arbitrów są Paweł Raczkowski oraz Daniel Stefański.

Najbliższe dni zdecydowanie będą należeć do Polaków. Szymon Marciniak poprowadzi mecz FC Barcelona - Inter Mediolan, także w Lidze Mistrzów szansę pokazania się otrzymał Bartosz Frankowski, arbiter główny starcia Viktorii Pilzno z Bayernem Monachium. Oba spotkania odbędą się w środę.

Dzień później zespoły wyprowadzą Paweł Raczkowski i Daniel Stefański.

39-latek to sędzia zawodów rozgrywanych w ramach Ligi Europy, w którym udział wezmą AEK Larnaka oraz Fenerbahçe. Obok niego pracować będą sami rodacy, w tym Piotr Lasyk i Paweł Pskit, sędziowie VAR. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:45.

Dla Raczkowskiego nie jest to debiut. W tym sezonie sędziował on już pojedynek Sheriffa z Manchesterem United.

Gdy wybije godzina 21:00, oczy zwrócone będą na 45-latka. Jemu powierzono odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów podczas rywalizacji Ferencvárosi z Crveną zvezdą. Tu zagranicznym akcentem jest Ricardo de Burgos. Hiszpan wspomoże Tomasza Kwiatkowskiego w obsłudze systemu VAR.

Największy hit tej kolejki rozgrywek otrzymał Tasos Sidiropoulos. Grek poprowadzi mecz Real Betis - AS Roma.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy