Oficjalnie: Polska kolonia w Dortmundzie się powiększa

Oficjalnie: Polska kolonia w Dortmundzie się powiększa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Borussia Dortmund

Borussia Dortmund jest bez wątpienia najaktywniejszym niemieckim klubem na rynku transferowym po zakończeniu tego sezonu. Kolejnym transferem klubu z Signal Iduna Park jest reprezentant Polski, Łukasz Piszczek,(...)

Borussia Dortmund jest bez wątpienia najaktywniejszym niemieckim klubem na rynku transferowym po zakończeniu tego sezonu. Kolejnym transferem klubu z Signal Iduna Park jest reprezentant Polski, Łukasz Piszczek, który dołączy do rodaków, Jakuba Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego.

Piszczek, po degradacji Herthy Berlin był dostępny z wolnego transferu i podpisał z Borussią trzyletni kontrakt.

Reprezentant Polski ma być wzmocnieniem prawej strony defensywy, która była w zeszłym sezonie wielką bolączką drużyny Jurgena Kloppa. Jest to jednak zawodnik uniwersalny mogący zająć dowolną pozycję na bokach boiska.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy