OFICJALNIE: Porozumienie Davida Wagnera

OFICJALNIE: Porozumienie Davida Wagnera
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Huddersfield Town

David Wagner podpisał nową umowę z Huddersfield Town.

46-letni szkoleniowiec osiągnął porozumienie z włodarzami „The Terries” i przedłużył swój kontrakt z angielskim klubem do końca czerwca 2021 roku.

David Wagner rozpoczął swoją pracę z Huddersfield w listopadzie 2015 roku i swoim pierwszym niepełnym sezonie pracy na John Smith's Stadium zdołał utrzymać zespół na zapleczu Premier League.

W kolejnych rozgrywkach prowadzona przez niego drużyna była jedną z rewelacji w Championshiop i zakończyła je na wysokim piątym miejscu. Następnie w barażach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej „The Terries” okazali się lepsi od Sheffield Wednesday oraz Reading i w efekcie po 45 latach przerwy powrócili do elity i zdołali się w niej utrzymać.

- Moja decyzja o przedłużeniu kontraktu z klubem nie była trudna. Osiągnęliśmy w zespole niesamowite rzeczy przez dwa i pół roku i teraz jestem podekscytowany przyszłością. Nadal mamy do wykonania dużo pracy, aby dostosować się do wymogów Premier League. Drużyna i pracujący w niej ludzie mają wielką ambicję, pragnienie i podejście do podjęcia tego wyzwania - powiedział menedżer Huddersfield, który w ostatnim czasie był łączony z przejęciem między innymi Leicester City. 

Razem z Davidem Wagnerem nowe umowy z klubem podpisali także jego asystenci - Christoph Bühler i Andrew Hughes.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy