Oficjalnie: Powrót Akahoshiego

Oficjalnie: Powrót Akahoshiego
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Szczecin

Takafumi Akahoshi został wypożyczony do Pogoni Szczecin z rosyjskiego FC Ufa.

Japoński pomocnik występował w zachodniopomorskim klubie w latach 2011-2014. W poprzednim sezonie T-Mobile Ekstraklasy był najskuteczniejszym asystentem całych rozgrywek. Latem 2014 władze Pogoni porozumiały się w sprawie jego transferu do rosyjskiego FK Ufa. 

Podczas rundy jesiennej 28-latek zaliczył zaledwie trzy występy w nowym zespole. Przez większość pobytu na Wschodzie "Aka" zmagał się z kontuzją. Japończyk postanowił odbudować swoją formę w szczecińskim klubie, do którego trafił na półroczne wypożyczenie.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Pogoni. Dziś przechodziłem testy medyczne i jestem w doskonałej formie. Bardzo chcę pomóc Pogoni już od najbliższego meczu - powiedział Akahoshi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy