OFICJALNIE: Pracowity dzień w Rakowie Częstochowa. Beniaminek pozyzyskał TRZECH nowych graczy!

OFICJALNIE: Pracowity dzień w Rakowie Częstochowa. Beniaminek pozyzyskał TRZECH nowych graczy!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Raków Częstochowa

Dawid Szymanowicz, Emir Azemović i Rusłan Bebenko dołączyli do Rakowa Częstochowa.

Beniaminek Ekstraklasy nie zwalnia tempa i ogłosił w piątek pozyskanie odpowiednio czwartego, piątego i szóstego zawodnika przed startem nadchodzącego sezonu.

Pierwszy z zakontraktowanych zawodników jest Dawid Szymanowicz, który spędził ostatnie dwanaście miesięcy w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Defensywny pomocnik trafił do ekipy „Słoników” na zasadzie wypożyczenia z Jagiellonii Białystok. Teraz na podobnych warunkach przeniósł się on do Rakowa, lecz z tą różnicą, że drużyna z Częstochowy zapewniła sobie opcję jego wykupu, która zakłada podpisanie z nim trzyletniej umowy.

Zespół prowadzony przez Marka Papszuna wzmocnił również Emir Azemović. Środkowy defensor przybył do Polski z serbskiego FK Zemun. Ponadto 22-latek w swoim piłkarskim CV ma m.in. II drużynę Benfiki. Czarnogórzec złożył podpis pod kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon. 

Listę zamyka Rusłan Bebenko. Były młodzieżowy reprezentant Ukrainy występuje na pozycji środkowego pomocnika, a jego ostatnim pracodawcą był Czornomoreć Odessa. 26-latek parafował roczny kontrakt. Ekipa z Częstochowy może przedłużyć z nim porozumienie o 24 miesiące.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy