OFICJALNIE: Pracowity dzień w Rakowie Częstochowa. Beniaminek pozyzyskał TRZECH nowych graczy!

OFICJALNIE: Pracowity dzień w Rakowie Częstochowa. Beniaminek pozyzyskał TRZECH nowych graczy!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Raków Częstochowa

Dawid Szymanowicz, Emir Azemović i Rusłan Bebenko dołączyli do Rakowa Częstochowa.

Beniaminek Ekstraklasy nie zwalnia tempa i ogłosił w piątek pozyskanie odpowiednio czwartego, piątego i szóstego zawodnika przed startem nadchodzącego sezonu.

Pierwszy z zakontraktowanych zawodników jest Dawid Szymanowicz, który spędził ostatnie dwanaście miesięcy w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Defensywny pomocnik trafił do ekipy „Słoników” na zasadzie wypożyczenia z Jagiellonii Białystok. Teraz na podobnych warunkach przeniósł się on do Rakowa, lecz z tą różnicą, że drużyna z Częstochowy zapewniła sobie opcję jego wykupu, która zakłada podpisanie z nim trzyletniej umowy.

Zespół prowadzony przez Marka Papszuna wzmocnił również Emir Azemović. Środkowy defensor przybył do Polski z serbskiego FK Zemun. Ponadto 22-latek w swoim piłkarskim CV ma m.in. II drużynę Benfiki. Czarnogórzec złożył podpis pod kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon. 

Listę zamyka Rusłan Bebenko. Były młodzieżowy reprezentant Ukrainy występuje na pozycji środkowego pomocnika, a jego ostatnim pracodawcą był Czornomoreć Odessa. 26-latek parafował roczny kontrakt. Ekipa z Częstochowy może przedłużyć z nim porozumienie o 24 miesiące.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy