Oficjalnie: Práznovský w Katowicach

Oficjalnie: Práznovský w Katowicach
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: GKS Katowice

Oliver Práznovský to nowy zawodnik GKS-u Katowice.

24-letni Práznovský jest środkowym obrońcą, który całą dotychczasową karierę spędził w ojczystej Słowacji. W poprzednim sezonie grał w MFK Ružomberok, występującym w Fortuna Lidze. Stoper związał się z "GieKSą" roczną umową z opcją jej przedłużenia na kolejny sezon.

- Jestem bardzo zadowolony, że zagram w GKS-ie. To znany klub, z dużymi ambicjami. Miałem okazję trenować w Katowicach w ostatnich dniach, więc poznałem już drużynę i mam nadzieję, że będę jej wzmocnieniem - powiedział Práznovský po podpisaniu kontraktu.

- Chcieliśmy wzmocnić formację defensywną i to się udało. Oliver dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, szybkością oraz ekstraklasowym doświadczeniem. Liczymy, że szybko wkomponuje się w klimat klubu i przyłączy się do sportowej rywalizacji w drużynie – wyraził nadzieję Grzegorz Proksa, dyrektor sportowy GKS-u.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy