OFICJALNIE: Premier League zostaje w nc+

OFICJALNIE: Premier League zostaje w nc+
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: nc+

Nc+ poinformowało, że platforma wygrała przetarg na kolejny pakiet transmisji meczów Premier League.

Polscy kibice najwyższej angielskiej klasy rozgrywkowej mają możliwość oglądania spotkań w „Canal+” już od ponad 20 lat. Teraz mają pewność, że w najbliższych sezonach nie ulegnie to zmianie, platforma ogłosiła bowiem, że udało jej się po raz kolejny wygrać przetarg na transmitowanie meczów jednej z najlepszych lig krajowych świata.

Nowa umowa obejmuje następujące sezony: 2019/2020, 2020/2021 oraz 2021/2022. Transmisje będzie można oglądać na kanałach „Canal+”, a także poprzez internet dzięki aplikacjom nc+ GO oraz Player+.

Warto zaznaczyć, że wraz z wygraniem przetargu nadawca zapewnił sobie możliwość pokazania większej liczby spotkań, niż miało to miejsce dotychczas. Łącznie będzie to o 32 mecze więcej, co przekłada się na liczbę 235 transmisji w roku. Część z nich będzie można obejrzeć w jakości 4K.

Tym samym nc+ zdołało zatrzymać jeden ze swoich głównych punktów oferty sportowej. Przypomnijmy, że oprócz Premier League „Canal+” transmituje również rozgrywki Lotto Ekstraklasy, a dzięki umowie z „Eleven Sports” zapewniło sobie również prawa do pokazywania połowy spotkań z hiszpańskiej LaLiga oraz wybranych starć w Bundeslidze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy