Oficjalnie: Prusak i Jarecki na dłużej w Łęcznej

Oficjalnie: Prusak i Jarecki na dłużej w Łęcznej
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Górnik Łęczna

Sergiusz Prusak i Dariusz Jarecki podpiszą nowe umowy z Górnikiem Łęczna.

Po spadku z Ekstraklasy z ekipy "Zielono-Czarnych" odeszło kilku wartościowych zawodników m.in. Grzegorz Piesio, Piotr Grzelczak czy Bartosz Śpiączka.

Poza osłabieniami kadrowymi, klub zmaga się z problemami finansowymi. Jak informuje "Przegląd Sportowy", Górnik jest zadłużony na kwotę sięgającą nawet siedmiu milionów złotych. W związku z kiepską kondycją finansową drużyny, władze zespołu zaproponowały trenerom oraz zawodnikom nowe warunki kontraktów.

Po serii rozmów z zarządem klubu decyzję o pozostaniu w Łęcznej podjęli Sergiusz Prusak i Dariusz Jarecki. Nowe umowy 38-letniego golkipera i 36-letniego obrońcy zostaną parafowane w poniedziałek. Decyzję o opuszczeniu Górnika podjęli za to Krzysztof Danielewicz i trener bramkarzy Arkadiusz Onyszko.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy