Oficjalnie: Prusak i Jarecki na dłużej w Łęcznej

Oficjalnie: Prusak i Jarecki na dłużej w Łęcznej
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Górnik Łęczna

Sergiusz Prusak i Dariusz Jarecki podpiszą nowe umowy z Górnikiem Łęczna.

Po spadku z Ekstraklasy z ekipy "Zielono-Czarnych" odeszło kilku wartościowych zawodników m.in. Grzegorz Piesio, Piotr Grzelczak czy Bartosz Śpiączka.

Poza osłabieniami kadrowymi, klub zmaga się z problemami finansowymi. Jak informuje "Przegląd Sportowy", Górnik jest zadłużony na kwotę sięgającą nawet siedmiu milionów złotych. W związku z kiepską kondycją finansową drużyny, władze zespołu zaproponowały trenerom oraz zawodnikom nowe warunki kontraktów.

Po serii rozmów z zarządem klubu decyzję o pozostaniu w Łęcznej podjęli Sergiusz Prusak i Dariusz Jarecki. Nowe umowy 38-letniego golkipera i 36-letniego obrońcy zostaną parafowane w poniedziałek. Decyzję o opuszczeniu Górnika podjęli za to Krzysztof Danielewicz i trener bramkarzy Arkadiusz Onyszko.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy