OFICJALNIE: Przemysław Cecherz w nowym klubie

OFICJALNIE: Przemysław Cecherz w nowym klubie fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Star Starachowice

Przemysław Cecherz, który w przeszłości pracował między innymi w Kolejarzu Stróże, Rakowie Częstochowa czy Wieczystej Kraków, został trenerem Staru Starachowice.

Do tej pory szkoleniowcem Staru Starachowice był Tadeusz Krawiec, ale jak poinformował klub, pożegnał się on z nim z powodów osobistych. Jego następcą został Przemysław Cecherz. Strony związały się kontraktem ważnym do końca sezonu z opcją przedłużenia.

W trakcie dotychczasowej kariery 51-latek najdłużej (między 2011 a 2014 rokiem) pracował w Kolejarzu Stróże, który prowadził w I lidze. Następnie był związany z GKS-em Tychy, Porońcem Poroniec, Rakowem Częstochowa, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, Widzewem Łódź, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Chojniczanką Chojnice, Wieczystą Kraków, Cartusią Kartuzy, Wartą Sieradz i Vinetą Wolin.

Zespół Wieczystej prowadził, gdy występował jeszcze w lidze okręgowej. Z Vinetą rywalizował ostatnio w drugiej grupie III ligi.

Star gra na tym samym szczeblu, ale w drugiej grupie. Zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą 16 punktów do Wieczystej. Nad nim jest jeszcze Siarka Tarnobrzeg.

W sobotę ekipa ze Starachowic zmierzy się na wyjeździe z Avią Świdnik. Ta zgromadziła tylko jedno „oczko” mniej od niego i plasuje się tuż za nim. Kto wygra w ten weekend, będzie wyżej. Pierwszy gwizdek o 17:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy