OFICJALNIE: Przyszłościowy transfer Manchesteru City. Perła została podebrana

OFICJALNIE: Przyszłościowy transfer Manchesteru City. Perła została podebrana fot. Poetra.RH / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Manchester City

Manchester City zaprezentował w swoich barwach 16-letniego Divine'a Mukasę. West Ham stracił wielki talent.

16-letni Mukasa regularnie występował w drużynie West Hamu do lat 18 w zeszłym sezonie. Sztab trenerski „Młotów” zauważył w nim wielki potencjał, lecz nie będzie mógł dalej się nim zająć.

Manchester City zakontraktował ofensywnego pomocnika. O transferze mówiono od pewnego czasu. W końcu nastolatek stawił się na testach medycznych na Rowsley Street, po których złożył podpis pod umową.

Mistrzowie Anglii przykładają sporą uwagę do swojej akademii, poszukując największe talenty na rynku. Mukasa to kolejny przykład.

Dla londyńczyków to dotkliwy cios. W połowie sierpnia pożegnali inny wielki talent, Amara Nallo, który przeprowadził się do Liverpoolu.

W obydwu przypadkach West Ham otrzymał prawdopodobnie tylko ekwiwalent za wyszkolenie. To nic w porównaniu z kwotami, które można było zgarnąć po odpowiednim przygotowaniu młodzieżowców.

Kibice z London Stadium nie są zadowoleni. W obecnej sytuacji trudniej będzie powtórzyć sukces związany z rozwojem Declana Rice'a.

Podczas minionego lata obydwa kluby spotkały się przy stole negocjacyjnym w sprawie Lucasa Paquety. „Obywatele” proponowali za chętnego na ruch Brazylijczyka nawet 70 milionów euro, ale operacja nie została zawarta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy