OFICJALNIE: PSG z pierwszym transferem w nowej erze

OFICJALNIE: PSG z pierwszym transferem w nowej erze fot. PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain potwierdziło długo wyczekiwany transfer z udziałem Vitinhi.

Odkąd pieczę nad pionem sportowym przejął Luís Campos, na Parc des Princes dzieje się bardzo wiele. Portugalczyk ewidentnie nie lubi tracić czasu i otrzymujemy właśnie tego potwierdzenie.

Nowy dyrektor sportowy paryżan bardzo szybko wyznaczył głównego kandydata do wzmocnienia środka pomocy. Kiedy okazało się, że FC Porto nie jest skore do rozmów, Francuzi użyli innej broni.

W umowie 22-latka znajdowała się klauzula odstępnego o wartości 40 milionów euro. Doszło do jej aktywowania. Jednocześnie ustalono warunki współpracy z samym zawodnikiem.

Dzisiaj Vitinha zjawił się nad Sekwaną i po dopięciu wszelkich formalności transfer z jego udziałem stał się faktem. Podpisał on umowę ważną do 30 czerwca 2027 roku i jest pierwszym nabytkiem w erze Camposa.

Trzykrotny reprezentant Portugalii ma za sobą świetny sezon, w którym walnie przyczynił się do wywalczenia tytułu mistrzowskiego. Łącznie udało mu się rozegrać 47 meczów, a występy okrasił czterema trafieniami i pięcioma asystami.

Dla PSG jest to w sumie drugi letni transfer. Wcześniej klub dokonał obowiązkowego wykupu innego Portugalczyka - Nuno Mendesa ze Sportingu, który spędził poprzednie rozgrywki na wypożyczeniu w aktualnym mistrzu Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy