Oficjalnie: Putsila w Gaziantepsporze

Oficjalnie: Putsila w Gaziantepsporze
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Gaziantepspor

Anton Putsila został nowym graczem tureckiego Gaziantepsporu.

28-letni ofensywny pomocnik ostatni sezon spędził w Torpedo Moskwa, jednakże jego umowa z rosyjskim zespołem wygasła wraz z końcem czerwca i nic nie stało na przeszkodzie, by reprezentant Białorusi zmienił klub.

Z nowym pracodawcą piłkarz związał się dwuletnim kontraktem. To nie pierwsza zagraniczna przygoda tego zawodnika - wcześniej występował w Hamburgu, Freiburgu i Wołdze Niżny Nowogród.

W drużynie narodowej debiutował przed siedmioma laty - do tej pory zagrał w 49 meczach kadry swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy