Oficjalnie: Quintero w FC Porto

Oficjalnie: Quintero w FC Porto
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Porto

Wielki talent kolumbijskiej piłki, Juan Fernando Quintero, przechodzi do FC Porto.

"Smoki" zachowały 50 procent praw do karty zawodniczej Quintero i zapłaciły za niego 5 milionów euro. Kolumbijczyk parafował czteroletni kontrakt. 20-latek ma także zapisaną w umowie klauzulę w wysokości 40 milionów euro.

- Zawsze chciałem trafić do tego klubu. Przychodzę z nadzieją na wygranie wielu trofeów. Jestem bardzo szczęśliwy, bo wykonałem ważny krok w swojej karierze - powiedział nowy nabytek FC Porto.

Quintero w ostatnim sezonie grał we włoskiej Pescarze. W ostatnich tygodniach był jedną z największych gwiazd reprezentacji Kolumbii do lat 20 na Mistrzostwach Świata w Turcji. Zdobył trzy bramki w czterech meczach. Ma także na swoim koncie debiut w seniorskiej kadrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy