Oficjalnie: Quintero w Rennes

Oficjalnie: Quintero w Rennes
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Stade Rennais FC

FC Porto wypożyczyło Juana Quintero do Stade Rennais.

Reprezentant Kolumbii jest wychowankiem Envigado. Do Europy trafił w lipcu 2012 roku, kiedy to stał się zawodnikiem Pescary. Po roku został wykupiony przez FC Porto. Podczas dwuletniego pobytu w zespole "Smoków", Quintero wziął udział w 64 spotkaniach, w których zdobył siedem goli i zaliczył jedenaście asyst.

Do końca tego sezonu pomocnik będzie zawodnikiem Stade Rennais. O jego sporym potencjale wypowiedział się trener drużyny Philippe Montanier.

- Juan jest bardzo wszechstronnym i obdarzonym sporą techniką rozgrywającym. Ma tylko 22 lata, ale zaliczył już udane występy w FC Porto. Dysponuje bardzo dużym potencjałem i musi udowodnić go w Ligue 1 - powiedział szkoleniowiec zespołu z Bretanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy