OFICJALNIE: Rafał Górak trenerem GKS-u Katowice

OFICJALNIE: Rafał Górak trenerem GKS-u Katowice
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: GKS Katowice

GKS Katowice przekazał za pośrednictwem swojej strony internetowej, że nowym trenerem zespołu mianowano Rafała Góraka.

Po ostatnim ligowym meczu, w którym GKS Katowice przegrał z Bytovią Bytów 1:2, ekipa z województwa śląskiego postanowiła zwolnić Dariusza Dudka. Wynikało to z faktu, że porażka w rywalizacji z „Czarnymi Wilkami” oznaczała relegację do II ligi. 

Pozbycie się 44-latka wiązało się z kolei z koniecznością znalezienia jego następcy, co udało się zrobić właśnie dzisiaj. Nowym trenerem „Trójkolorowych” mianowany został Rafał Górak, który przez ponad dwa lata prowadził Elanę Toruń. 

Dla 46-latka jest to powrót na „stare śmieci”, bowiem był on już szkoleniowcem GKS-u Katowice w latach 2011-2013. Wówczas zespół zajmował kolejno 13. i 10. miejsce w tabeli I ligi. 

Z nowym-starym klubem Górak podpisał dwuletni kontrakt. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy