OFICJALNIE: Randal Kolo Muani zagra w Bundeslidze. Eintracht Frankfurt z drugim letnim transferem

OFICJALNIE: Randal Kolo Muani zagra w Bundeslidze. Eintracht Frankfurt z drugim letnim transferem fot. Eintracht Frankfurt
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt ogłosił fakt nawiązania współpracy z Randalem Kolo Muanim.

Klub z Bundesligi wygrał rywalizację między innymi z Milanem czy Olympique'em Marsylia o względy 23-letniego napastnika i właśnie ogłosił fakt jego pozyskania na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu obecnego sezonu.

Wówczas wygaśnięciu ulegnie umowa byłego młodzieżowego reprezentanta Francji z FC Nantes, której już jakiś czas temu nie zdecydował się przedłużać.

- Randal Kolo Muani wniesie umiejętności, których potrzebujemy do naszej gry. Jest szybki, silny i ma bardzo dobry strzał. Poza tym jest uniwersalny taktycznie i potrafi grać w kilku systemach, co da nam jeszcze większą pole manewru w nowym sezonie. Randal cieszył się również zainteresowaniem wielu klubów ze względu na swój potencjał rozwojowy. Bardzo się cieszymy, że chce stawiać kolejne kroki w Eintrachcie Frankfurt - stwierdził dyrektor sportowy Markus Krösche.

Nominalny środkowy napastnik, mogący występować na obu skrzydłach, związał się z nowym pracodawcą umową obowiązującą do 30 czerwca 2027 roku.

Francuz wystąpił w 29 spotkaniach w trwających rozgrywkach i zdobył w nich 10 bramek oraz zanotował 5 asyst. Ponadto może pochwalić się wywalczeniem awansu do finału Pucharu Francji, gdzie jego „Kanarki” zmierzą się z OGC Nice.

Kolo Muani jest drugim letnim nabytkiem Eintrachtu. Przed nim umowę z niemieckim zespołem podpisał Marcel Wenig z Bayernu Monachium (U-19).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy