OFICJALNIE: Randolph w WHU

OFICJALNIE: Randolph w WHU
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: West Ham United

West Ham United poinformował o pozyskaniu Darrena Randolpha, który w najbliższych tygodniach ma zastąpić w bramce Łukasza Fabiańskiego.

David Moyes już przed tygodniem próbował ściągnąć do Londynu 32-letniego Irlandczyka, lecz wówczas przytrafił mu się uraz, który skutecznie przeszkodził w zaliczeniu testów medycznych. W konsekwencji transfer warty cztery miliony funtów nie doszedł do skutku, lecz Szkot zbytnio tego nie przeżywał, gdyż do zdrowia zdążył powrócić Łukasz Fabiański.

Pech jednak chciał, że Polak doznał następnej kontuzji, która wyklucza go z gry na kilka najbliższych tygodni. To skłoniło „Młoty” do ponownej próby zakontraktowania Darrena Randolpha, tym razem udanej.

39-krotny reprezentant Irlandii do West Hamu United przeniósł się z drugoligowego Middlesbrough na zasadzie transferu definitywnego za wspomniane wcześniej cztery miliony funtów (4,7 miliona euro). Dla doświadczonego bramkarza jest to powrót do londyńskiej ekipy po dwóch i pół roku przerwy. Jego dotychczasowy dorobek to 42 mecze i 12 czystych kont.

Kontrakt został zawarty do 30 czerwca 2023 roku, co oznacza, że Irlandczyk ma stanowić konkurencję dla Fabiańskiego jeszcze przez długi czas.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy