Oficjalnie: Rasmus Bengtsson w Twente
2010-07-10 01:55:11; Aktualizacja: 15 lat temu
Rasmus Bengtsson wzmocnił skład mistrza Holandii Twente Enschede. Występujący w obronie reprezentant Szwecji podpisał trzyletnią umowę z opcją przedłużenia o sezon. Do nowego klubu trafił na zasadzie wolnego tr(...)
Ostatnim pracodawcą Bengtssona była Hertha Berlin, która jednak spadła z Bundesligi, więc piłkarz musiał sobie poszukać nowego miejsca do gry.
To już kolejny transfer Twente, przygotowującego się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wcześniej pozyskano Emira Bajramiego i Marca Janko.



![Senegal i Tunezja jeszcze poczekają. Nigeria z awansem do 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/85728/170x113/nigeria.jpg)



![Matty Cash opuści ligowy hit [OFICJALNIE]](img/photos/97951/170x113/matty-cash.jpg)



![Senegal i Tunezja jeszcze poczekają. Nigeria z awansem do 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/85728/90x60/nigeria.jpg)



![Matty Cash opuści ligowy hit [OFICJALNIE]](img/photos/97951/90x60/matty-cash.jpg)







