OFICJALNIE: Ravel Morrison w Eredivisie

OFICJALNIE: Ravel Morrison w Eredivisie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ADO Den Haag

Ravel Morrison wylądował w Holandii, a konkretnie w ADO Den Haag.

27-letni dziś Jamajczyk, który w przeszłości reprezentował Anglię na poziomie młodzieżowym, uchodził niegdyś za ogromny talent. Ofensywny pomocnik nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei, odbijając się od klubu do klubu.

Dość powiedzieć, że najwięcej meczów rozegrał on w Birmingham City (sezon 2012/2013), a było to 30 występów okraszonych trzema golami i taką samą liczbą asyst. Wcześniej uzbierał z kolei trzy spotkania w pierwszym zespole Manchesteru United.

Ravel Morrison, choć niezaawansowany wiekowo, w swoim piłkarskim CV ma już swoim koncie pobyty w Szwecji, Meksyku czy Włoszech. Następnym krajem na jego mapie jest Holandia.

Po zakończeniu współpracy z Sheffield United, piłkarz doszedł do porozumienia z ADO Den Haag (choć rozmawiał także z Utrechtem i Vitesse Arnhem), wiążąc się umową ważną do 30 czerwca 2021 roku.

Drużyna z Hagi w poprzednim sezonie zajęła 17 miejsce w tabeli Eredivisie. W obecnych rozgrywkach z zerowym dorobkiem punktowym plasuje się ona na 15 pozycji.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy