OFICJALNIE: RB Lipsk bierze przykład z Bayernu Monachium. Klub potwierdził letni transfer bramkarza

OFICJALNIE: RB Lipsk bierze przykład z Bayernu Monachium. Klub potwierdził letni transfer bramkarza
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RB Lipsk

Josep Martínez dołączy do RB Lipsk przed startem kolejnego sezonu.

Klub z Bundesligi poinformował w oficjalnym komunikacie, że osiągnął pełne porozumienie z UD Las Palmas w kwestii pozyskania utalentowanego bramkarza.

21-letni zawodnik dopełnił już wszystkich formalności związanych ze finalizacją swojego transferu i podpisał kontrakt z nowym pracodawcą obowiązujący do końca czerwca 2024 roku.

Zawarta przez niego umowa wejdzie w życie od 1 lipca. Do tego czasu młodzieżowy reprezentant Hiszpanii będzie w dalszym ciągu występował w ekipie z Wysp Kanaryjskich.

- Bardzo się cieszę, że będę mógł zostać częścią tak mocnego i młodego zespołu, który jest obecnie liderem Bundesligi. RB Lipsk to bardzo profesjonalny i ambitny klub, który reprezentuje jasną filozofię stawiania na młodych oraz utalentowanych zawodników, aby pomóc im dalej się rozwijać i stać lepszymi piłkarzami. Ścieżka, którą podąża ta drużyna pasuje do wyznaczonych przeze mnie celów. Chciałbym przejść tutaj do kolejnego etapu mojej kariery - powiedział Josep Martínez.

Nieoficjalnie mówi się, że „Byki” przeznaczyły na jego pozyskanie zaledwie 2,5 miliona euro.

Piłkarz mający za sobą pobyt w młodzieżowych zespołach Barcelony rozegrał 16 spotkań w trwających rozgrywkach i zanotował w nich pięciokrotnie czyste konto.

Hiszpan po przeprowadzce do Lipska będzie rywalizował o miejsce w wyjściowym składzie z Péterem Gulácsim i Yvonem Mvogo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy