Oficjalnie: Reinaldo nie jest już selekcjonerem Ekwadoru

Oficjalnie: Reinaldo nie jest już selekcjonerem Ekwadoru
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Ekwadorska Federacja Piłki Nożnej

Reinaldo Rueda podziękował za wsparcie i współpracę kibicom i współpracownikom.

Rueda postanowił zrezygnować z prowadzenia reprezentacji która zakończyła swój udział w Mistrzostwach Świata w Brazylii na fazie grupowej. Przygoda kolumbijskiego selekcjonera z "La Tri" trwała cztery lata. W specjalnym liście złożył on podziękowania za wsparcie drużyny dla działaczy oraz kibiców.

 

- Chcę podziękować prezydentowi związku Gustavovi Luisowi Chiriboga, komitetowi wykonawczemu, urzędnikom, pracownikom i innym osobom, które są częścią rodziny Federacji za ich hojność, wsparcie i lojalność w każdej chwili. Dziękuje też Prezydentowi Republiki Ekwadoru i tym wszystkich którzy mieli los naszej kadry w sercu: czy to trenerom, zawodnikom, osobistościom piłki nożnej oraz ludziom z różnych dziedzin społecznych i instytucjonalnych, mediom, fanów i przyjaciołom, którzy wierzyli w mój wybór , którzy płakali po każdej porażce i cieszyli się po kazdej wygranej. Do wszystkich mówię: dziękuję, bo bez ich wsparcia i zachęty Ekwador nie mógłby uczestniczyć w wielkim wydarzeniu w Brazylii.

Najlepsze życzenia kieruje do tej grupy graczy, która będzie kontynuować grę na poziomie międzynarodowym - napisał Rueda.

Więcej na temat: Oficjalnie Reinaldo Rueda Ekwador

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy