OFICJALNIE: Reiss Nelson skorzystał na pechu Amada Diallo. Anglik wzmocnił Feyenoord

OFICJALNIE: Reiss Nelson skorzystał na pechu Amada Diallo. Anglik wzmocnił Feyenoord fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Feyenoord

Reiss Nelson przeniósł się z Arsenalu do Feyenoordu w ramach rocznego wypożyczenia.

21-letni skrzydłowy skorzystał na pechu Amada Diallo. Pierwotnie to Iworyjczyk miał przenieść się do drużyny z Rotterdamu na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru United.

Niestety utalentowany ofensywny zawodnik nabawił się kontuzji na jednym z ostatnich treningów i w ten sposób przekreślił swoje szanse na opuszczenia szeregów ekipy z Old Trafford na rzecz klubu, w którym mógłby nabyć niezwykle cennego doświadczenia.

W zaistniałej sytuacji zespół z Holandii postanowił zwrócić się ku Arsenalowi, z którymi osiągnął bardzo szybko porozumienie w kwestii tymczasowego nabycia prawa do korzystania z usług Reissa Nelsona.

Wszechstronny ofensywny gracz odniósł się w entuzjastyczny sposób do możliwości zasilenia szeregów Feyenoordu, z którym będzie miał okazję rywalizować nie tylko w Eredivisie, ale i w Lidze Konferencji Europy.

Anglik liczy przede wszystkim na regularną grę w ekipie z Rotterdamu, ponieważ w zespole z Emirates Stadium nie miał to większych szans, co pokazuje fakt, że w minionych rozgrywkach wystąpił w tylko dziewięciu meczach, a tym wszedł na boisko z ławki rezerwowych w przegranym starciu z Brentfordem (0:2) na końcowe minuty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?! Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy