OFICJALNIE: Rekordowy transfer OGC Nice. Upór popłaca

OFICJALNIE: Rekordowy transfer OGC Nice. Upór popłaca fot. OGC Nice
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: OGC Nice

OGC Nice sfinalizowało angaż Terema Moffiego. Środkowy napastnik przybył z FC Lorient.

„Le Gym” przez całe zimowe okno walczyła o zawodnika, a ten rewanżował się tym samym. Aby ułatwić przeprowadzkę, wykluczył przenosiny do Premier League i Olympique’u Marsylia.

Ekipa Didiera Digarda złożyła pięć ofert i… wszystkie zostały odrzucone. Czy wtedy przestała się starać? Absolutnie.

Dzisiaj OGC Nice z dumą ogłosiło wymarzony transfer. Jakby tego było mało, na niezłych warunkach finansowych.

Chociaż mówiło się, że Nigeryjczyk będzie kosztował równo 30 milionów euro, część kosztów wrzucono w bonusy i opłatę za wypożyczenie.

Ostatecznie środkowy napastnik przybył za 2,5 miliona euro, a po sezonie pracodawca dokona jego wykupu. Transakcja wyniesie 22,5 miliona, do których w przyszłości mogą dojść pięciomilionowe bonusy. FC Lorient zapewniło sobie także 10-15% od następnej sprzedaży.

Bez względu na to wszystko, już teraz pewne jest przeprowadzenie rekordowego transferu w wykonaniu zespołu z Lazurowego Wybrzeża. Dotąd najwięcej kosztował kupiony za 22 miliony euro Sofiane Diop.

Przy aktywacji wszystkich zmiennych, będziemy świadkami wyrównania największej operacji sprzedażowej w dziejach „Morszczuków”.

Tarem Moffi otrzymał koszulkę z numerem 9 i będzie walczył o koronę króla strzelców Ligue 1 już w nowych barwach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy