OFICJALNIE: Reprezentacja Kolumbii bez selekcjonera

OFICJALNIE: Reprezentacja Kolumbii bez selekcjonera fot. Shutterstock
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FCF

Reinaldo Rueda nie jest już selekcjonerem reprezentacji Kolumbii, o czym poinformowała federacja.

W grudniu 2020 roku z funkcją trenera reprezentacji Kolumbii pożegnał się Carlos Queiroz. Wtedy zdecydowano, że najlepszym kandydatem do zastąpienia go jest Reinaldo Rueda.

65-latek prowadził zatem zespół w eliminacjach do Mistrzostw Świata, które na przełomie listopada i grudnia tego roku zorganizuje Katar. Nie udało się jednak awansować, a nawet załapać się do barażów.

W poniedziałek formalność stała się więc faktem: Reinaldo Rueda pożegnał się z posadą selekcjonera. Na ten moment nie wiadomo, jakie będzie jego kolejne wyzwanie.

Jednocześnie obecnie trwają poszukiwania jego następcy.

Były trener między innymi Flamengo poprowadził drużynę narodową swojego kraju łącznie w 22 meczach. Osiem z nich udało się wygrać, osiem zremisować i sześć zakończyło się porażkami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy