OFICJALNIE: Reprezentant Argentyny wraca do ojczyzny

OFICJALNIE: Reprezentant Argentyny wraca do ojczyzny
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Boca Juniors

Emmanuel Más został nowym zawodnikiem Boca Juniors.

28-latek przez ostatni rok był zawodnikiem Trabzonsporu, w którego barwach należał do wyróżniających się zawodników w lidze tureckiej na pozycji lewego obrońcy.

Más jest regularnie powoływany do reprezentacji Argentyny, w której rozegrał jak dotąd cztery spotkania. Przenosiny do jednego z najsłynniejszych zespołów Ameryki Południowej mają sprawić, iż selekcjoner „Albicelestes”, Jorge Sampaoli będzie miał możliwość regularnego obserwowania zawodnika na miejscu, dzięki czemu doczeka się on powołania na nadchodzące Mistrzostwa Świata.

W trakcie swojego pobytu w Turcji Más rozegrał trzydzieści siedem oficjalnych spotkań, w których udało mu się zdobyć dwie bramki oraz taką samą liczbę asyst. Ekipa z Buenos Aires zapłaciła za jego usługi kwotę oscylującą w okolicach dwóch milionów euro.

Reprezentant Argentyny jest szczególnie znany ze swych występów w drużynie San Lorenzo de Almagro, z którą w 2014 roku zwyciężył w rozgrywkach Copa Libertadores, a także zawędrował do finału Klubowych Mistrzostw Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy