OFICJALNIE: Reprezentant Korei Północnej wraca do Serie A. Następny krok? Juventus!

OFICJALNIE: Reprezentant Korei Północnej wraca do Serie A. Następny krok? Juventus! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cagliari Calcio

Han Kwang-Song wrócił do Cagliari Calcio.

Włodarze „Rossoblu” zdecydowali się skrócić wypożyczenie swojego zawodnika. Środkowy napastnik w pierwszej części obecnego sezonu reprezentował barwy Perugii.

19-letni piłkarz spisywał się bardzo przyzwoicie w szeregach „Grifoni” i strzelił siedem bramek oraz zanotował trzy asysty w 19 rozegranych meczach dla zespołu występującego na poziomie Serie B.

Dobra forma Han Kwang-Songa na zapleczu włoskiej elity nie umknęła uwadze mocniejszym klubom. Spośród nich największe zainteresowanie usługami utalentowanego zawodnika przejawiał Juventus, który już od kilku miesięcy stara się pozyskać młodego reprezentanta Korei Północnej.

Przedstawiciele „Starej Damy” do samego końca zimowego okienka transferowego starali się nakłonić Cagliari do sprzedaży swojego piłkarza. Ci pozostali jednak nieugięci i na dodatek postanowili skrócić pobyt 19-latka na zapleczu Serie A, aby dać mu szansę zaistnieć w pierwszej ekipie z Sardegna Arena.

Na Półwyspie Apenińskim spekuluje się, że powrót Han Kwang-Songa jest efektem ustalonego porozumienia z aktualnym mistrzem Włoch, która po zakończeniu trwających rozgrywek sfinalizuje przenosiny Koreańczyka do Turynu.

O istnieniu umowy zawartej między wspomnianymi klubami ma świadczyć między innymi fakt, że Juventus zgodził się oddać „Rossoblu” utalentowanego Fabrizio Caligarę, który związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy