OFICJALNIE: Reprezentant Macedonii Północnej w Cracovii

OFICJALNIE: Reprezentant Macedonii Północnej w Cracovii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cracovia

Cracovia ogłosiła pozyskanie Janiego Atanasova z Hajduka Split.

Przedstawiciele „Pasów” pozostawali długo nieaktywni na zimowym rynku transferowym. Koniec końców przystąpili jednak do akcji i to od razu na tyle konkretnie, że w poniedziałek ogłosili fakt nawiązania współpracy z dwoma zawodnikami.

Najpierw klub z Krakowa przedstawił kibicom Arttu Hoskonena z HJK, a teraz Janiego Atanasova z Hajduka Split.

Czterokrotny reprezentant Macedonii Północnej przeszedł do Cracovii w ramach transakcji definitywnej opiewającej na sumę mieszczącą się w granicach 200-300 tysięcy euro.

Defensywny pomocnik podpisał z nowym pracodawcą kontrakt do 30 czerwca 2026 roku i podobnie jak fiński obrońca będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej Ekstraklasy przeciwko Górnikowi Zabrze (30 stycznia o godzinie 19:00).

Atanasov trafił do Hajduka Split z Bursasporu we wrześniu 2020 roku.

Od tego czasu wystąpił łącznie w 69 spotkaniach, notując w nich sześć trafień oraz dwie asysty, co przełożyło się na wywalczenie Pucharu Chorwacji w minionych rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy