Oficjalnie: Reprezentant Nigerii w Boaviście

Oficjalnie: Reprezentant Nigerii w Boaviście
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Boavista FC

Boavista FC oficjalnie poinformowała o pozyskaniu nigeryjskiego napastnika Michaela Uchebo.

24-latek przeniósł się do portugalskiego zespołu na zasadzie wolnego transferu, ponieważ od końca czerwca tego roku pozostawał wolnym agentem, po tym jak wygasł jego kontrakt z Cercle Brugge. Nie są znane na razie szczegóły dotyczące podpisanej umowy. Już jutro Uchebe weźmie udział w pierwszym treningu nowego zespołu.

Nigeryjczyk do tej pory w swojej karierze występował w takich drużynach jak Enugu Rangers, VVV-Venlo oraz Cercle Brugge. W barwach klubu z Belgii w ciągu dwóch sezonów zanotowal 76 występów i dziesięć trafień.

24-letni napastnik jest reprezentantem swojego kraju, zadebiutował w kadrze w tym roku i do tej pory uzbierał siedem występów, strzelając jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy