OFICJALNIE: Reprezentant Peru w Gironie

OFICJALNIE: Reprezentant Peru w Gironie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Girona FC

Girona FC poinformowała o zakontraktowaniu Alexandra Callensa, dotąd piłkarz New York City FC.

Bycie członkiem City Football Group procentuje już trzecim transferem na linii New York City FC-Girona FC. Do Taty’ego Castellanosa oraz Yangela Herrery dołączył etatowy reprezentant Peru.

Zawodnik z 36 występami w kadrze narodowej z Ameryki Południowej przez ostatnie pięć lat występował w Major League Soccer.

Środkowy obrońca, który odnajduje się także jako lewy defensor, w trykocie amerykańskiej drużyny rozegrał łącznie 193 spotkania i strzelił 15 goli.

Teraz Alexander Callens wraca do Hiszpanii, aby udowodnić, że zdobyte doświadczenie nie poszło w las. Mimo że jest on Peruwiańczykiem, dzięki pobytowi w Realu Sociedad oraz Numancii nie będzie zajmował miejsca dla piłkarza bez europejskiego paszportu.

Operacja odbyła się na mocy wolnego transferu, ponieważ wraz z końcem roku wyprowadził się on z Nowego Jorku.

30-latek podpisał kontrakt z datą końcową 30 czerwca 2025 roku i jest już drugim zimowym nabytkiem katalońskiej ekipy. Wcześniej przybył wielce utalentowany Wiktor Cyhankow.

Girona w tej chwili zajmuje w tabeli LaLigi jedenaste miejsce. Jak dotąd zgromadziła 21 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy