OFICJALNIE: Resovia przeprowadziła trzy premierowe transfery na poziomie pierwszej ligi

OFICJALNIE: Resovia przeprowadziła trzy premierowe transfery na poziomie pierwszej ligi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CWKS Resovia

Resovia poinformowała o pozyskaniu Przemysława Brychlika, Cezarego Demianiuka i Michała Kuczałka, tym samym rozpoczynając letnie okno transferowe.

Po awansie do 1. ligi działacze Resovii od razu ruszyli na łowy. W poniedziałek poinformowano o sprowadzeniu trzech nowych zawodników.

Do zespołu prowadzonego przez Szymona Grabowskiego dołączyli Przemysław Brychlik, Cezary Demianiuk i Michał Kuczałek. Cały tercet występował wcześniej w Olimpii Elbląg.

Pierwszy z nich to pomocnik, który rozegrał w poprzednim sezonie 24 mecze. W tym czasie zdobył cztery bramki i zanotował trzy asysty.

Drugi z zawodników to napastnik. Minione rozgrywki zakończył z czterema golami na koncie i pięcioma asystami.

Kuczałek to pomocnik, który w niedawnym sezonie zaliczył sześć trafień.

Teraz ich drogi zejdą się ponownie w Rzeszowie.

Resovia awans wywalczyła dzięki zwycięstwu w derbowych play-offach nad Stalą Rzeszów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy