Oficjalnie: Réveillère w Napoli

Oficjalnie: Réveillère w Napoli
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: SSC Napoli

Doświadczony francuski obrońca Anthony Réveillère, do niedawna grający w barwach Lyonu, podpisał dziś kontrakt z włoskim Napoli.

33-latkowi w czerwcu bieżącego roku wygasł kontrakt z siedmiokrotnym mistrzem Francji. Z powodu cięć budżetowych w Lyonie, klub nie zdecydował się przedłużyć umowy z prawym obrońcą. Przez 4 miesiące Réveillère musiał więc trenować indywidualnie.

Sam zawodnik, a także prezes klubu ze stadionu San Paolo - Aurelio de Laurentiis nie kryli zadowolenia z nadchodzącej współpracy, dzieląc się tą wieścią na Twitterze.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do Napoli, dziękuję, prezesie! - tymi słowami Réveillère zwrócił się w swoim wpisie do De Laurentiisa, ten z kolei odpowiedział:

- Witaj, Anto! Na koncie 5 mistrzostw Francji, 77 meczów w Lidze Mistrzów, Twoja pomoc bardzo się przyda!

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy