OFICJALNIE: Rigoni w Sampdorii

OFICJALNIE: Rigoni w Sampdorii
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UC Sampdoria

UC Sampdoria sfinalizowała transfer Emiliano Rigoniego.

Argentyński skrzydłowy jeszcze pół roku temu miał ofertę z meksykańskiego Club América, a dziś powraca do Serie A. Jego angaż ogłosiła właśnie Sampdoria, która osiągnęła całkowite porozumienie z Zenitem Sankt Petersburg w sprawie wypożyczenie ważnego do 30 czerwca 2020 roku.

W umowie zawarto także odpowiednią klauzulę i jeśli zawodnik rozegra minimum 15 spotkań, na klub z Genui zostanie nałożony obowiązek kupna za 9,5 miliona euro. W przeciwnym wypadku to Włosi zdecydują, czy chcą przeprowadzić transfer definitywny. Na wszelki wypadek 26-latek podpisał już jednak umowę do 30 czerwca 2023 roku.

Emiliano Rigoni pierwszą część poprzedniego sezonu spędził w Atalancie, gdzie w 12 meczach zdobył trzy bramki. Jego bilans z gry dla „Piterców” kreuje się następująco: 46 spotkań, dziewięć trafień i tyle samo asyst.

Dodajmy, że dla Sampdorii to już drugi transfer potwierdzony w deadline day. Wcześniej zakontraktowano bowiem Andreę Seculina.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Ukryty potencjał: Prva slovenska nogometna liga Ukryty potencjał: Prva slovenska nogometna liga Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy