Oficjalnie: Rivaldinho odchodzi z Boavisty

Oficjalnie: Rivaldinho odchodzi z Boavisty
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior (Twitter)

Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior rozstał się z Boavistą.

20-letni syn słynnego Rivaldo poinformował na swoim koncie na Twitterze, że za porozumieniem stron rozwiązał umowę z portugalskim klubem i prosił, aby nie pytać go o powody tej decyzji.

Wychowanek Mogi Mirim Esporte Clube trafił do Boavisty pod koniec sierpnia minionego roku i od tego czasu rozegrał zaledwie dwa mecze dla "As Panteras", w których nie zdobył żadnego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy