Oficjalnie: Rivaldinho odchodzi z Boavisty

Oficjalnie: Rivaldinho odchodzi z Boavisty
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior (Twitter)

Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior rozstał się z Boavistą.

20-letni syn słynnego Rivaldo poinformował na swoim koncie na Twitterze, że za porozumieniem stron rozwiązał umowę z portugalskim klubem i prosił, aby nie pytać go o powody tej decyzji.

Wychowanek Mogi Mirim Esporte Clube trafił do Boavisty pod koniec sierpnia minionego roku i od tego czasu rozegrał zaledwie dwa mecze dla "As Panteras", w których nie zdobył żadnego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy