Oficjalnie: Rivaldo odchodzi z São Caetano
2013-11-07 21:33:03; Aktualizacja: 12 lat temu
Była gwiazdor reprezentacji Brazylii Rivaldo potwierdził za pośrednictwem Twittera swoje odejście z drugoligowego São Caetano.
"Witam, chciałbym poinformować, że od dzisiaj nie będę nosił koszulki w barwach „Azulão”. Dziękuję klubowi, a zwłaszcza jego prezesowi Nairo (Ferreiro de Souza)" – napisał 41-latek.
Powodem odejścia jest kontuzja kolana, której niedawno nabawił się Rivaldo. Pomocnik nie podjął jeszcze decyzji o zakończeniu kariery.
Rivaldo w całej swojej 22-letniej przygodzie z piłką nożną występował w czternastu różnych klubach. Zdobywał tytuły w Brazylii, Hiszpanii, we Włoszech, Grecji, a także w Uzbekistanie. Popularne
W barwach "Canarinhos" rozegrał 74 spotkania, notując 34 trafienia. W 2002 roku sięgnął po Puchar Świata, a w 1999 po „Złotą Piłkę”.
Autor: Paweł Sędłak














![Kibice Kajratu Ałmaty docenieni. Miła niespodzianka nagrodą za daleką podróż [WIDEO]](img/photos/112987/170x113/kopenahga.jpg)







![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/90x60/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/90x60/pululu.jpg)


![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/170x113/legia-warszawa-kibice.jpg)
![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/170x113/pululu.jpg)



