OFICJALNIE: Robert Dadok w Stali Mielec

OFICJALNIE: Robert Dadok w Stali Mielec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu Roberta Dadoka.

Celem ekipy prowadzonej przez Dariusza Marca będzie walka o awans do Ekstraklasy. Na półmetku sezonu wydaje się, że są na dobrej drodze, ponieważ zajmują w tabeli drugie miejsce.

Nikt jednak w Mielcu nie zamierza pozostawiać niczego przypadkowi, dlatego też pion sportowy kompletuje kadrę na najbliższe miesiące. W piątek poinformowano o pozyskaniu Roberta Dadoka.

Ofensywny pomocnik ma za sobą świetny okres w barwach Stali Stalowa Wola. Jego dobra postawa nie umknęła skautom mocniejszych klubów. On sam jednak zdecydował się wzmocnić pierwszoligowca.

Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

W obecnym sezonie zawodnik rozegrał na drugoligowych boiskach 20 meczów. Strzelił w nich siedem goli. Ponadto zanotował trzy asysty.

Warto również wspomnieć, że ze Stalą Mielec żegnają się trzej piłkarze. Do tej grupy należą Łukasz Janoszka, Martin Dobrotka i Josip Barišić. Cała grupa złożyła pismo o rozwiązanie umów z winy klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy