OFICJALNIE: Robin Hood zgarnął piłkarza z Radomiaka

OFICJALNIE: Robin Hood zgarnął piłkarza z Radomiaka
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BFA | 90minut.pl

Dante Leverock postanowił wrócić do rodzimych Bermudów po zakończeniu kompletnie nieudanego pobytu w Radomiak Radom i związał się z Robin Hood FC.

Środkowy obrońca stał się bohaterem jednego z bardziej zaskakujących transferów mających miejsce w Polsce w trakcie ostatniego zimowego okna za sprawą zasilenia szeregów pierwszoligowego Radomiaka.

Reprezentant i kapitan kadry Bermudów dołączył do zespołu z Radomia po rozstaniu z irlandzkim Sligo Rovers i związał się z ekipą z województwa mazowieckiego półrocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Obie strony nie zdecydowały się jednak nawiązać dłuższej współpracy i w efekcie 28-latek bardzo szybko zakończył swoją przygodę z polskim futbolem po niezaliczeniu ani jednego występu na naszych boiskach, ponieważ finalnie nie został nawet uprawniony do gry przez Radomiaka.

Dużo na to wskazuje, że środkowemu obrońcy nie zależało zbytnio na odegraniu jakiejkolwiek roli w pierwszoligowcu, na co może wskazywać komunikat opublikowany przez Bermudzką Federację Piłkarską, która poinformowała, że Dante Leverock wrócił do rodzimego kraju po otrzymaniu specjalnego stypendium sportowego w wysokości pięciu tysięcy dolarów na kontynuowanie studiów magisterskich z zakresu zarządzania i administracji.

Kapitan reprezentacji Bermudów, w której rozegrał 24 mecze i zdobył w nich cztery bramki, ma łączyć naukę z dalszym uprawianiem piłki nożnej, ponieważ związał się kontraktem z Robin Hood FC.

Środkowy obrońca występował już w przeszłości w trzeciej drużynie ostatniego sezonu rodzimej ekstraklasy w latach 2017-2018.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Nicolás Otamendi odszedł z Manchesteru City OFICJALNIE: Nicolás Otamendi odszedł z Manchesteru City Arsenal z szansami na transfer Aouara? Właściciel Lyonu podał wycenę zawodnika Arsenal z szansami na transfer Aouara? Właściciel Lyonu podał wycenę zawodnika Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce LaLiga: Główny sponsor Granady zadrwił z klubu po porażce z Atlético Madryt LaLiga: Główny sponsor Granady zadrwił z klubu po porażce z Atlético Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy