OFICJALNIE: Rogalski w Resovii

OFICJALNIE: Rogalski w Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia

Resovia poinformowała o pozyskaniu Dawida Rogalskiego.

Zwycięzca barażów o zaplecze Ekstraklasy powoli kompletuje kadrę przed kolejnym sezonem. Tym razem poinformowano o pozyskaniu Dawida Rogalskiego.

23-latek przenosi się do stolicy Podkarpacia z GKS-u Katowice na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Atakujący ma za sobą niezwykle dobry sezon. Był bowiem jedną z najjaśniejszych postaci swojego zespołu.

Urodzony w Szczytnie piłkarz rozegrał 25 meczów. W tym czasie strzelił dziesięć bramek i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy