OFICJALNIE: Rogel w Tuluzie

OFICJALNIE: Rogel w Tuluzie fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Toulouse FC

Tuluza poinformowała o pozyskaniu Agustína Rogela.

Pomimo tego, że 21-latek nie był w poprzednim sezonie stałym punktem w zespole Krylji Sowietow Samara, to przykuł uwagę ekip z wyżej notowanych lig. O jego usługi zabiegało Lecce, ale ten zdecydował się na transfer do ligi francuskiej.

Nowym zespołem Rogela będzie Tuluza. Przeprowadza się on tam na zasadzie transferu definitywnego. Umowę parafował do 30 czerwca 2022 roku. Rosjanie zarobili na tym transferze dwa i pół miliona euro.

Środkowy obrońca trafił do Krylji w sierpniu 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał osiemnaście spotkań.

Jego największym sukcesem jest zwycięstwo w Copa América U-20

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy