OFICJALNIE: Roland Varga w Sepsi

OFICJALNIE: Roland Varga w Sepsi fot. Shutterstock
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sepsi

Sepsi informowało w ostatnim czasie o sprowadzeniu Rolanda Vargi.

Roland Varga to zawodnik, który ostatnich kilka miesięcy spędził w Polsce. W marcu pozyskała go Bruk-Bet Termalica Nieciecza i liczono, że ten transfer w wydatny sposób pomoże w walce o utrzymanie w Ekstraklasie.

„Słonie” nie zdołały jednak pozostać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju, a co za tym idzie, umowa z Węgrem nie została przedłużona.

W takim wypadku skrzydłowy przez wiele tygodni pozostawał bez przynależności klubowej. Ten stan uległ zmianie dopiero w połowie września, bo dołączył on do Sepsi.

32-latek doszedł do porozumienia z nowym zespołem w kwestii kontraktu, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Nowy pracodawca Węgra to obecnie siódma siła rumuńskiej ekstraklasy.

Varga to natomiast wychowanek MTK Budapest. W swojej karierze występował też w takich ekipach jak Újpest, Brescia, Ferencvárosi oraz Ittihad Kalba.

Jeśli chodzi o występy w Niecieczy, to dla tej ekipy zanotował łącznie cztery spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy