OFICJALNIE: Roland Varga w Sepsi

OFICJALNIE: Roland Varga w Sepsi fot. Shutterstock
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sepsi

Sepsi informowało w ostatnim czasie o sprowadzeniu Rolanda Vargi.

Roland Varga to zawodnik, który ostatnich kilka miesięcy spędził w Polsce. W marcu pozyskała go Bruk-Bet Termalica Nieciecza i liczono, że ten transfer w wydatny sposób pomoże w walce o utrzymanie w Ekstraklasie.

„Słonie” nie zdołały jednak pozostać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju, a co za tym idzie, umowa z Węgrem nie została przedłużona.

W takim wypadku skrzydłowy przez wiele tygodni pozostawał bez przynależności klubowej. Ten stan uległ zmianie dopiero w połowie września, bo dołączył on do Sepsi.

32-latek doszedł do porozumienia z nowym zespołem w kwestii kontraktu, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Nowy pracodawca Węgra to obecnie siódma siła rumuńskiej ekstraklasy.

Varga to natomiast wychowanek MTK Budapest. W swojej karierze występował też w takich ekipach jak Újpest, Brescia, Ferencvárosi oraz Ittihad Kalba.

Jeśli chodzi o występy w Niecieczy, to dla tej ekipy zanotował łącznie cztery spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy