Oficjalnie: Ronaldinho zagra dla Barcelona SC!

Oficjalnie: Ronaldinho zagra dla Barcelona SC!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Barcelona SC

Ronaldinho przywdzieje barwy Barcelony, choć nie tej katalońskiej.

Mowa o ekwadorskim klubie, który potwierdził, że 35-latek wystąpi w jego barwach przeciwko Universidad San Martín. Będzie to towarzyski mecz Noche Amarilla (Żółta Noc) rozgrywany od 1995 roku przed rozpoczęciem nowego sezonu. Zazwyczaj jest to prezentacja drużyny, która będzie walczyć w zbliżającej się kampanii.

Nie oznacza to jednak, że Barcelona została nowym klubem legendarnego pomocnika, będzie to prawdopodobnie jednorazowy występ. Ronaldinho zapowiedział bowiem, że wstrzymuje się od rozmów na temat swej przyszłości aż do momentu zakończenia karnawału. Niedawno zagrał także dla Fluminense w trakcie towarzyskiego turnieju mającego miejsca w połowie stycznia. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki Chelsea daje 40 milionów funtów za skrzydłowego. Na seniorskim poziomie zdobył... cztery bramki Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! Neymar skonfliktowany z Kylianem Mbappé. Francuz wbił nóż w plecy Brazylijczykowi Neymar skonfliktowany z Kylianem Mbappé. Francuz wbił nóż w plecy Brazylijczykowi Blisko 41-letni Roque Santa Cruz nie daje o sobie zapomnieć. Piękny gol Paragwajczyka [WIDEO] Blisko 41-letni Roque Santa Cruz nie daje o sobie zapomnieć. Piękny gol Paragwajczyka [WIDEO] Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje Thomas Tuchel: Dlatego doszło do spięcia z Antonio Conte po zakończeniu meczu Thomas Tuchel: Dlatego doszło do spięcia z Antonio Conte po zakończeniu meczu OFICJALNIE: Giovani Lo Celso wrócił do LaLigi OFICJALNIE: Giovani Lo Celso wrócił do LaLigi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy