Oficjalnie: Ronaldinho zagra dla Barcelona SC!

Oficjalnie: Ronaldinho zagra dla Barcelona SC!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Barcelona SC

Ronaldinho przywdzieje barwy Barcelony, choć nie tej katalońskiej.

Mowa o ekwadorskim klubie, który potwierdził, że 35-latek wystąpi w jego barwach przeciwko Universidad San Martín. Będzie to towarzyski mecz Noche Amarilla (Żółta Noc) rozgrywany od 1995 roku przed rozpoczęciem nowego sezonu. Zazwyczaj jest to prezentacja drużyny, która będzie walczyć w zbliżającej się kampanii.

Nie oznacza to jednak, że Barcelona została nowym klubem legendarnego pomocnika, będzie to prawdopodobnie jednorazowy występ. Ronaldinho zapowiedział bowiem, że wstrzymuje się od rozmów na temat swej przyszłości aż do momentu zakończenia karnawału. Niedawno zagrał także dla Fluminense w trakcie towarzyskiego turnieju mającego miejsca w połowie stycznia. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy