OFICJALNIE: Rony Lopes w Nice

OFICJALNIE: Rony Lopes w Nice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nice

Rony Lopes przeszedł na zasadzie wypożyczenia z Sevilli do Nice.

24-letni skrzydłowy spędzi w Nice przynajmniej jeden najbliższy sezon. Klub z Lazurowego Wybrzeża zapewnił sobie opcję jego wykupu za 20 milionów euro.

W zeszłym roku Sevilla zapłaciła AS Monaco za Lopesa 25 milionów euro. Od tamtej pory skrzydłowy rozegrał w koszulce hiszpańskiego zespołu 14 meczów. Zanotował w nich jedną asystę. Portugalczyk nie zachwycił, stąd też wzięła się decyzja o wypożyczeniu go do francuskiego zespołu.

Dla Lopesa to powrót do Ligue 1. Oprócz wspomnianego Monaco wcześniej grał tam, reprezentując barwy Lille. Jego dorobek na najwyższym francuskim szczeblu to 125 meczów, 26 bramek i 17 asyst.

Nice to piąta drużyna Ligue 1.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy