Oficjalnie. Roszady w Napoli

Oficjalnie. Roszady w Napoli
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Trzeci zespół ubiegłego sezonu włoskiej Serie A, Napoli Calcio, już pierwszego dnia czasu trwania okna transferowego dokonał kilku roszad kadrowych.<br><br>Najbardziej interesującym transferem klubu jest pozysk(...)

Trzeci zespół ubiegłego sezonu włoskiej Serie A, Napoli Calcio, już pierwszego dnia czasu trwania okna transferowego dokonał kilku roszad kadrowych.

Najbardziej interesującym transferem klubu jest pozyskanie z AC Parmy, 25-letniego pomocnika - Blerima Dzemailiego. Napoli nie ujawniło wysokości kwoty zapłaconej za reprezentanta Szwajcarii. Wiadomo natomiast, że w ramach rozliczenia, Parmę zasiliło, na zasadzie wypożyczenia, dwóch zawodników z Neapolu. Przez najbliższy rok, w niebiesko-żółtych strojach występować będą Manuele Blasi (30 lat) oraz Fabiano Santacroce (24).

Z drużyną Napoli na dobre żegna się Matteo Gianello. Władze klubu zdecydowały się nie przedłużać umowy z 35-letnim bramkarzem. Jego dotychczasowy kontrakt obowiązywał do dziś. Zwolnienie Gianello wiąże się z podpisaniem umowy z 28-letnim Antonio Rosatim z Lecce. (więcej)

Pewny miejsca w ekipie z Neapolu może czuć się Gianluca Grava. 34-letni obrońca przedłużył kontrakt z klubem o okrągły rok.
Więcej na temat: Włochy Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy