OFICJALNIE: Rozmawiał z Legią, trafił do Turcji

OFICJALNIE: Rozmawiał z Legią, trafił do Turcji
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goztepe

Miloš Kosanović będzie reprezentował w najbliższym czasie barwy Göztepe.

Znany z polskich boisk obrońca przeniósł się do tureckiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia ze Standardu Liège. Jego działacze będą mieli możliwość definitywnego wykupienia Serba po zakończeniu sezonu.


Do Standardu Kosanović trafił na początku 2016 roku. Od tamtej pory jednokrotny reprezentant swojego kraju rozegrał w jego barwach 36 oficjalnych spotkań, w których strzelił dwa gole i zaliczył tyle samo asyst. Przypomnijmy, że do samej Belgii (dokładnie do Mechelen) 27-latek przeniósł się z Cracovii. Jego bilans na ekstraklasowych boiskach zatrzymał się na 54 występach i ośmiu trafieniach.


Warto przypomnieć, że ostatnio spekulowało się o powrocie Kosanovicia do Polski. Pozyskać chciała go Legia Warszawa, która miała nawet rozpocząć rozmowy w jego sprawie. Wydaje się, że Serb był jednym z kandydatów na następcę łączącego z zagranicznym transferem Michała Pazdana. Ostatecznie reprezentant Polski został w stolicy.

Göztepe to beniaminek tureckiej ekstraklasy. W trzech dotychczasowych spotkaniach nowego sezonu sięgnął on po cztery punkty i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy