OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa

OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sporting Covilhã

Legia Warszawa nie jest już pracodawcą Ruiego Gomesa. Portugalczyk dołączył do Sportingu Covilhã.

Portugalczyk przybył do Polski ubiegłego lata z UD Leiria i formalnie wzmocnił rezerwy.

24-latek spisywał się na tyle dobrze w drugim zespole, że otrzymał szansę występu w pierwszej ekipie. Jego debiut nastąpił piątego grudnia w meczu z Cracovią. W rundzie wiosennej nie będzie jednak dłużej bronił barw „Wojskowych”.

Lewoskrzydłowy zdecydował się na powrót do ojczyzny, dołączając do Sportingu Covilhã. Nowy klub gra na drugim poziomie, a w tej chwili plasuje się na piętnastej pozycji w tabeli.

To realia dobrze znane zawodnikowi, gdyż w przeszłości na tym szczeblu uzbierał 45 spotkań.

Rui Gomes w drużynie rezerw Legii Warszawa wybiegał na boiska 13 razy. Swoją obecność zaznaczył dwoma golami i asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy