Oficjalnie: Rumuński talent w Interze [WIDEO]

Oficjalnie: Rumuński talent w Interze [WIDEO]
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Inter

Vlad Mitrea przenosi się do Interu.

16-latek dziś rano podpisał długoterminową umowę z mediolańczykami, opuszczając ojczyznę. Jego dotychczasowy klub - Dinamo Bukareszt - otrzyma z tytułu transferu 200 tysięcy euro.

Wielka nadzieja rumuńskiej piłki - bo za taką uchodziło ofensywny pomocnik - miał również ofertę z Udinese, które zgłosiło się po niego jako pierwszej. Gdy negocjacje były na etapie finalizacji, wmieszał się w nie klub Giuseppe Meazza i przekonał młodego piłkarza wraz z rodzicami do obrania innego kierunku.

Mitrea to kolejny młodzieżowiec Dinamo Bukareszt, który w ostatnim czasie przeniósł się do Włoch. Wcześniej drogą tą podążył Ahmed Bani, dołączając do Romy. Poniżej możecie obejrzeć próbkę umiejętności nowego nabytku Interu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy