OFICJALNIE: Rybus na dłużej w Lokomotiwie

OFICJALNIE: Rybus na dłużej w Lokomotiwie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Maciej Rybus będzie nadal występował w Lokomotiwie Moskwa.

31-latek jest podstawowym zawodnikiem swojej drużyny. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez władze klubu, które zaoferowały mu nowy kontrakt.

Urodzony w Łowiczu piłkarz podpisał z obecnym pracodawcą umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Lewy defensor to wychowanek Pelikana Łowicz. W swojej karierze był też związany z warszawską Legią, Achmatem Grozny i Olympique'em Lyon.

Od lipca 2017 roku przywdziewa trykot wspomnianego Lokomotiwu. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy blisko sto spotkań. W tym czasie strzelił 16 goli i zanotował 22 asysty.

Obecny zespół Rybusa plasuje się w ligowej tabeli na ósmym miejscu.

W Lokomotiwie gra też drugi reprezentant Polski - Grzegorz Krychowiak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy