OFICJALNIE: Sadiković w Cracovii

OFICJALNIE: Sadiković w Cracovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała o pozyskaniu Damira Sadikovicia.

Po słabym początku sezonu Michał Probierz doszedł do wniosku, że jego zespół potrzebuje wzmocnień. Z tego względu zdecydowano się pozyskać środkowego pomocnika.

Do zdobywcy Pucharu Polski z minionego sezonu przychodzi Damir Sadiković.

Przenosi się on do Ekstraklasy z Željezničara na zasadzie transferu definitywnego. Z Cracovią podpisał kontrakt, który ma być ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Urodzony w Kolonii zawodnik to wychowanek Radnika Hadzici. W swojej karierze był też związany z Mladostem Doboją-Kakanja i NK Krso.

Do wspomnianego Željezničara trafił zimą 2019 roku. W tym sezonie zdołał rozegrać osiem meczów. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy